W dzień szabatu udał się swoim zwyczajem do synagogi i powstał, aby czytać.

Podano Mu księgę proroka Izajasza. Rozwinąwszy księgę, znalazł miejsce, gdzie było napisane: «Duch Pański spoczywa na Mnie, ponieważ Mnie namaścił i posłał Mnie, abym ubogim niósł dobrą nowinę, więźniom głosił wolność, a niewidomym przejrzenie; abym uciśnionych odsyłał wolnymi, abym obwoływał rok łaski Pana».

Zwinąwszy księgę, oddał słudze i usiadł; a oczy wszystkich w synagodze były w Niego utkwione.

Począł więc mówić do nich: «Dziś spełniły się te słowa Pisma, które słyszeliście».

KONCERT KOLĘD 2019

PARAFIA GIERCZYCE pw. MATKI BOŻEJ BOLESN…

Po raz trzeci mieliśmy możliwość wysłuchać kolędowania naszej Scholii , Scholi z Łapczycy oraz Wieliczki więcej na facebooku Schola z Gierczyc

« 1 z 3 »

spotkanie opłatkowe scholi

w niedziele 23.12.2018 w świetlicy odbyło się spotkanie opłatkowe scholi.

Schola bardzo dziękuje wszystkim wspierającym za ten rok współpracy i życzy błogosławionych świąt Bożego Narodzenia

« 2 z 3 »

historia szopki w naszym kościele

« 1 z 5 »