OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

26 czerwca 2022 roku.

Posłuchaj co w czasie wakacji mówi do Ciebie Bóg.

  1. Serdecznie witamy i cieszę się Waszą obecnością na tej wakacyjnej niedzielnej Eucharystii.
  2. W środę będziemy przeżywać uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 700 i 1800.
  3. W piątek o godz. 800 udam się z posługą sakramentalną do chorych a na godz. 1730 zapraszam na prywatną adorację Najświętszego Sakramentu.
  4. W sobotę na godz. 715 zapraszam na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
  5. Spowiedź z okazji I piątku miesiąca codziennie pół godziny przed Mszą św.
  6. Dziękuję za ofiary składane na potrzeby parafii. W ostatnim tygodniu w 8 kopertach i 2 przelewach na konto zostało złożone 760 zł. Za wasze zrozumienie potrzeb i ofiarność Bóg zapłać!
  7. Dziękuję za posprzątanie i udekorowanie naszej świątyni. Bóg zapłać! O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 830 proszę osoby z rodzin Państwa: Kaźmierczyków, Zajtów, Duraków, i Michniaków nr 105 – mieszkańców Dąbrowicy i Czyżyczki.
  8. Dziękuję tym wszystkim, którzy w Oktawie Bożego Ciała gromadzili się w naszej świątyni, aby oddawać cześć Jezusowi obecnemu w Eucharystii. Dziękuję noszącym baldachim, feretrony, dzieciom sypiącym kwiaty i dzwoniącym dzwonkami, LSO, Panu Organiście i Panu Kościelnemu. Niech Jezus Eucharystycznybędzie dla Was siłą i mocą w przezwyciężaniu codziennych trudności. Bóg zapłać za Waszą obecność!
  9. Zachęcam do lektury czasopism dostępnych na stoliku z prasą.
  10. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam serdeczne życzenia: zdrowia, wszelkiej pomyślności, błogosławieństwa Bożego oraz opieki ze strony świętych patronów i wstawiennictwa Matki Bożej Bolesnej, patronki naszej parafii a wyjeżdżającym na wakacje dobrego, bezpiecznego i spokojnego wypoczynku.
Facebook