OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NIEDZIELA BIBLIJNA – 14 kwietnia 2024 roku.

Błogosławieni ci, którzy słuchają Słowa Bożego i zachowują je”. (Łk 11,28)

  1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem: „Powołani do Wspólnoty – Komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele”.
  2. Dzisiaj o godz. 1630 do parafii św. Pawła Apostoła w Bochni, w ramach peregrynacji w naszej diecezji, przybędą relikwie bł. rodziny Ulmów. Jutro o godz. 1000 w parafii św. Pawła będzie sprawowana Msza za rodziny naszego dekanatu w tym również w intencji rodzin naszej parafii. Kto może się udać to zapraszam na tę Mszę św.
  3. W środę na godz. 1730 zapraszam na godzinki, nowennę i Mszę św. do Matki Bożej Bolesnej.
  4. W piątek na godz. 1715 zapraszam na prywatną adorację Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie a po Mszy św. na różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień modlitwo o powołania do służby Bożej. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  6. Dziękuję za posprzątanie naszej świątyni i złożenie ofiary na kwiaty. Bóg zapłać! O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 730 proszę osoby z rodzin Państwa: – Przybyłów, Salów, Filipczyków i Sobótków – mieszkańców Gierczyc.
  7. Dziękuję za ofiary składane na potrzeby parafii. W ostatnim tygodniu w 7 kopertach i 6 przelewach na konto zostało złożone 960 zł. a w ostatnią niedzielę do puszek na Caritas Diecezjalny 620 zł.. Bóg zapłać za Wasze zrozumienie potrzeb i ofiarność!
  8. Na stoliku z prasą dostępny jest nowy numer Gościa Niedzielnego. Są również czasopisma dla dzieci. Zachęcam do ich lektury.
  9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam serdeczne życzenia: zdrowia, wszelkiej pomyślności, błogosławieństwa Bożego oraz opieki ze strony świętych patronów i wstawiennictwa Matki Bożej Bolesnej, patronki naszej parafii.
Facebook