OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II NIEDZIELI ADWENTU

04.12.2024 roku

Dla Boga Adwent także jest czasem oczekiwania. Czeka na Ciebie”.

  1. Przeżywamy II niedzielę Adwentu, która jest dniem modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Z tej racji składając ofiarę do puszki można wesprzeć darem serca Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
  2. Bardzo serdecznie zapraszam na Msze św. ku czci Matki Bożej zwane roratami, które w naszym kościele od poniedziałku do piątku sprawowane są o godz. 1700 a w sobotę o godz. 800.
  3. W środę na godz. 1630 na godzinki ku czci MBB i Mszę św. roratnią zapraszam młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  4. W czwartek przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Na godz. 1630 na godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny i Mszę św. zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i ich rodziców.
  5. W piątek od godz. 1630 prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu, która kończy się wspólną modlitwą koronki do Miłosierdzia Bożego.
  6. Dziękuję za ofiary składane na potrzeby parafii. W ostatnim tygodniu w 5 kopertach i 1 przelewie na konto zostało złożone 500 zł.. Za zrozumienie potrzeb i ofiarność składam serdeczne Bóg zapłać!
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty. Bóg zapłać! O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 830 proszę osoby z rodzinPaństwa: Kuchników nr 133, Gajków nr 151, Maciuszków nr 166 i Pana Roberta Jawora – mieszkańców Gierczyc.
  8. Zachęcam do lektury czasopism katolickich dostępnych na stoliku z prasą.
  9. Na stoliku z prasą są także świece na wigilijny stół. Ofiara w wysokości min. 9 zł. przeznaczona jest na Caritas, który wspiera Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  10. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam serdeczne życzenia: zdrowia, wszelkiej pomyślności, błogosławieństwa Bożego oraz opieki ze strony świętych patronów i wstawiennictwa Matki Bożej Bolesnej, patronki naszej parafii.
Facebook