OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II NIEDZIELI W CIĄGU ROKU

16 stycznia 2022 roku.

Czyń dobrze każdemu, jakbyś pragnął, aby tobie tak czyniono.”Bł. Stefan Wyszyński

 1. Witam wszystkich na tej niedzielnej Mszy św.
 2. We wtorek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
 3. W tym tygodniu w piątek będziemy przeżywać Dzień Babci a w sobotę Dzień Dziadka. Naszych kochanych seniorów przez przyczynę Matki Bożej Bolesnej polecamy Panu Bogu i składamy im najlepsze życzenia: zdrowia, siły, cierpliwości i wdzięczności ze strony wnuków.
 4. W środę na godz. 1630 zapraszam na godzinki, nowennę i Mszę św. do Matki Bożej Bolesnej.
 5. W piątek półgodziny przed Mszą św. zapraszam na prywatną adorację Najświętszego Sakramentu a po Mszy św. na różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej.
 6. W przyszłą niedzielę naszymi ofiarami wynagrodzimy służbę Pana Kościelnego dla naszej wspólnoty parafialnej. Niech te ofiary składane w kopertach, będą wyrazem naszej wdzięczności dla Pana Kościelnego. Ja ze swojej strony chcę bardzo serdecznie podziękować Panu Józefowi za jego życzliwość, solidną pracę, oddanie i pomoc, a wam drodzy parafianie już dzisiaj dziękuję za wasz dar serca okazany dla naszego Pana Kościelnego. Bóg zapłać!.
 7. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby parafii. W ostatnim tygodniu w 63 kopertach i 7 przelewach na konto zostało złożone 4200 zł.. Bóg zapłać za wasze zrozumienie potrzeb i ofiarność!
 8. Dziękuję Panom Józefowi i Piotrowi Skowronkom za wykonanie mebli do kancelarii parafialnej. Została jeszcze do wykonania niewielka kosmetyka, ale kancelaria już funkcjonuje.
 9. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 730 proszę osoby z rodzinPaństwa: Nawojowskich, Sewerynów, Muskałów i Michniaków – mieszkańców Nieszkowic.
 10. Dziękuję Tym wszystkim, którzy wzięli udział w tzw. „Mszach kolędowych”. Bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary, które przy tej okazji złożyliście. Jeszcze raz wszystkim życzę, aby w tym 2022 roku dobry Bóg błogosławił wszystkie Wasze plany i zamiary a Matka Boża Bolesna patronka naszej parafii miała Was w swojej opiece. Bóg zapłać za Waszą życzliwość!
 11. Jeżeli ktoś miałby życzenie poświęcić nowy dom to bardzo proszę o zgłaszanie się.
 12. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego, który dostępny jest na stoliku z prasą.
 13. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam serdeczne życzenia: zdrowia, wszelkiej pomyślności, błogosławieństwa Bożego oraz opieki i wstawiennictwa ze strony świętych patronów. Jeszcze raz najlepsze życzenia dla naszych babć i dziadków.
Facebook