OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

21 lipca 2024 roku.

Trzeba być pokornym, ażeby łaska Boża mogła w nas działać, przeobrażać nasze życie i przynosić owoc dobra”. Św. Jan Paweł II

  1. Cieszę się Waszą obecnością na tej niedzielnej wakacyjnej Mszy św. i zapraszam na Msze św. w ciągu tygodnia. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy życzę bezpiecznie spędzonego czasu i dobrego wypoczynku z Bogiem i w Bogu.
  2. W środę przypada 6 rocznica śmierci naszego księdza proboszcza, ks. Stanisława Pilcha. W te dni zapraszam na Msze św. o radość nieba dla naszego zmarłego ks. Proboszcza.
  3. W piątek ma godz. 1700 zapraszam na prywatną adorację Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie a po Mszy św. na różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej.
  4. Dziękuję za ofiary składane na potrzeby parafii. W ostatnim tygodniu na ten cel w 67 kopertach i 3 przelewach na konto bankowe zostało złożone 5910 zł. Za wasze zrozumienie potrzeb i ofiarność niech Matka Boża Bolesna, patronka naszej parafii ma Was w swojej opiece i wyprasza Wam potrzebne łaski. Bóg zapłać!
  5. Dziękuję Panu Piotrowi Włodkowi za prace związane z wykonaniem podstawy pod chodnik który będzie się znajdował między ogrodzeni a blaszakiem. Za pracę i poświęcony czas Bóg zapłać!
  6. Dziękuję za posprzątanie naszej świątyni i złożenie ofiary na kwiaty a Panom: Grabarzowi i Kościelnemu za wykoszenie trawy. Bóg zapłać! O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 730 proszę osoby z rodzin Państwa: Kwaśnych, Szewczyków i Gajków nr 123 i 232 – mieszkańców Gierczyc.
  7. Zachęcam do lektury czasopism dostępnych na stojaku z prasą.
  8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam serdeczne życzenia: zdrowia, wszelkiej pomyślności, błogosławieństwa Bożego, opieki ze strony świętych patronów i wstawiennictwa Matki Bożej Bolesnej, patronki naszej parafii.
Facebook