wsparcie dla scholi

Prośba od Stowarzyszenia Przyjaciół Scholi w Gierczycach

Schola przygotowała piękne kalendarze na 2020 rok ze zdjęciami, związanymi z działalnością scholii i historią parafii – inne zdjęcie na każdy miesiąc.

Kalendarz ten jest cegiełką na sfinansowanie warsztatów i wyjazdów dla scholii.

Proponowana darowizna za mały kalendarz to 25 zł. a za duży 40 zł.

Jeśli ktoś nie może wesprzeć tak dużą kwotą działalności naszej scholii, to w zamian za każde inne wsparcie, mamy uczestników scholii przygotowały piękne świąteczne pierniczki. Można się nimi częstować wrzucając do puszek wsparcie dla scholii.

Wszyscy cieszymy się, że w naszej parafii tak prężnie działa schola, która swoim śpiewem prawie w każdą niedzielę o godz. 1000 ubogaca przeżywaną przez nas Eucharystię i pięknie rozsławia naszą parafię. Dlatego drodzy parafianie proszę Was doceńcie zaangażowanie dzieci jak również ich rodziców, kupując ten piękny kalendarz, lub częstując się świątecznymi pierniczkami, wrzucając do puszki dar serca na rozwój scholii a za każdy przejaw wsparcia naszej scholii serdecznie Wam dziękuję. Bóg zapłać!