OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II NIEDZIELI W CIĄGU ROKU 19 stycznia 2020 roku.

  1. w tym Tygodniu Modlitwa o Jedność Chrześcijan.
  2. W tym tygodniu we wtorek będziemy przeżywać Dzień Babci a w środę Dzień Dziadka. Naszych kochanych seniorów przez przyczynę Matki Bożej Bolesnej polecamy Panu Bogu i składamy im najlepsze życzenia: zdrowia, siły, cierpliwości i wdzięczności ze strony wnuków.
  3. W środę na godz. 1630 zapraszam na godzinki i nowennę do Matki Bożej Bolesnej.
  4. W piątek półgodziny przed Mszą św. zapraszam na prywatną adorację Najświętszego Sakramentu, która kończy się wspólną modlitwą koronki do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. spotkanie LSO.
  5. W przyszłą niedzielę naszymi ofiarami wynagrodzimy służbę Pana Kościelnego dla naszej wspólnoty parafialnej. Niech te ofiary składane w kopertach, tak jak w poprzednich latach, będą wyrazem naszej wdzięczności dla Pana Kościelnego. Ja ze swojej strony chcę bardzo serdecznie podziękować Panu Józefowi za jego życzliwość, solidną pracę, oddanie i dobre rady, a wam drodzy parafianie już dzisiaj dziękuję za wasz dar serca okazany dla naszego Pana Kościelnego. Bóg zapłać!.
  6. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby parafii. W ostatnim tygodniu w 80 kopertach i trzech przelewach na konto zostało złożone 4640 zł. Bóg zapłać za wasze zrozumienie i ofiarność!
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 730 proszę osoby z rodzinPaństwa: Kwaśnych, Szewczyków, Gajków nr 123 i Starowiczów – mieszkańców Gierczyc.
  8. Zachęcam do lektury czasopism dostępnych na stoliku z prasą. Oprócz Gościa Niedzielnego w którym między innymi możemy przeczytać dlaczego warto „tracić” czas na adorację Najświętszego Sakramentu, jest także Mały Gość.
  9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam serdeczne życzenia: zdrowia, wszelkiej pomyślności, błogosławieństwa Bożego oraz opieki i wstawiennictwa ze strony świętych patronów. Jeszcze raz najlepsze życzenia dla naszych babć i dziadków.
Facebook