OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE V NIEDZIELI W CIĄGU ROKU 10 lutego 2019 roku.

 1. Jutro przypada Światowy Dzień Chorego.
 2. W środę na godz. 1630 na godzinki i nowennę do Matki Bożej Bolesnej zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii św., i ich rodziców.
 3. W piątek półgodziny przed Mszą św. zapraszam na prywatną adorację Najświętszego Sakramentu, która kończy się wspólną modlitwą koronki do Miłosierdzia Bożego a po Mszy św. odbędzie się spotkanie LSO i grupy synodalnej.
 4. Ofiary na tacę z przyszłej niedzieli przeznaczone będą na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
 5. Podczas kolędy padały sugestie dotyczące niedzielnych godzin Mszy św.. Chodziło przede wszystkim o powrót do godziny 900. Uważam, że godzina 1000 jest bardzo dobrą godziną na główną niedzielną Mszę św. W ramach jednak eksperymentu wraz z Radą Parafialną postanowiliśmy przesunąć na godz. 730 Mszę św. ranną. Ta godzina będzie obowiązywała już od przyszłej niedzieli.
 6. Dziękuję Wam drodzy parafianie za ofiary składane na remont plebani. Ponieważ wystąpił pewien problem techniczny dlatego jeszcze nie zamieszkałem na plebani, ale nastąpi to w najbliższym czasie.
 7. Serdecznie dziękuję tym, którzy w minionym tygodniu pracowali przy remoncie plebani. W ostatnim tygodniu w godzinach wieczornych pracowało wielu pracowników. Dziękuję Panu Józefowi Skowronek za wykonanie mebli do kuchni i szaf do pokoju gościnnego i do mojej sypialni. Dziękuję firmie Pana Krzysztofa Gut za wykonanie drzwi wewnętrznych, a szczególne podziękowanie kieruję w stronę Pana Krzysztofa Zagórskiego, który w darze dla parafii, po godzinach swojej pracy, te drzwi wykonał i zamontował. Jestem bardzo mile zaskoczony także tak liczną odpowiedzią Pań na moją prośbę o pomoc w sprzątaniu. Dziękuję. Bóg zapłać!
 8. Dziękuję Panu Januszowi Dudek i tym, którzy pomagali w rozbieraniu szopki, czyli Panom: Wiesławowi Michniak, Robertowi Kaczmarczyk, Markowi Zagól, Mateuszowi Lech, Maksymilianowi Sądel i Ryszardowi Gacek. Bóg zapłać!
 9. Dziękuję za posprzątanie i udekorowanie kościoła. Bóg zapłać! O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 700 proszę rodziny Państwa: Sądel i Grzesik mieszkańców Nieszkowic Małych, oraz rodzinę Państwa Tynka i Panią Halinę Flasza z Dąbrowicy.
 10. Zachęcam do lektury czasopism dostępnych na stoliku z prasą. Oprócz Gościa Niedzielnego jest także Rycerz Niepokalanej i czasopisma misyjne.
 11. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam serdeczne życzenia: zdrowia, wszelkiej pomyślności, błogosławieństwa Bożego oraz opieki i wstawiennictw ze strony świętych patronów.
Facebook