ZAPROSZENIE NA REKOLEKCJE PARAFIALNE

Wielki Post jest czasem przygotowania do Święta Zmartwychwstania naszego Pana Jezusa Chrystusa, a zarazem czasem wyciszenia,  pokuty i nawrócenia. Kolejny raz rozważamy Jego mękę, śmierć i zmartwychwstanie. W przeżywaniu tych największych prawd naszej wiary pomogą nam rekolekcje wielkopostne. Chcemy w tym czasie zastanowić się: Jak w moim życiu mogę naśladować życie Jezusa Chrystusa i stawać się Jego uczniem. Mówiąc inaczej: Jak dobrze żyć w obecnym świecie, który proponuje nam zupełnie inne postawy i „wartości” niż Jezus Chrystus. Chcemy też otoczyć troską nasze życie, które jest bezcennym darem Bożym. Nie tylko to życie naturalne ale i nadprzyrodzone, którego udziela nam Bóg przez swoją łaskę. 

Tegoroczne rekolekcje wielkopostne prowadzi ks. Stanisław Szczepanek

Znajdźmy czas dla Boga .

Plan rekolekcyjnego skupienia wygląda następująco:

w poniedziałek , wtorek ,środę Msza św. o godz. 9:00 i o godz 18:00 z kazaniem rekolekcyjnym. Szczególnie zaproszenie dla młodzieży