zaproszenie do oddania się maryji

PIERWSZY DZIEŃ ROZWAŻAŃ PO NIŻEJ FILM

szczegóły strona https://www.oddanie33.pl/

Projekt ODDANIE33 to 33 dni przygotowania do całkowitego oddania się Matce Bożej, a za Jej pośrednictwem – Jezusowi. Tę drogę duchową polecali i osobiście praktykowali wszyscy papieże XX wieku.  

Dlaczego to robimy? Ponieważ słowa Jezusa: “OTO MATKA TWOJA” to słowa dla każdej i każdego z nas!  W tym trudnym czasie jaki nadchodzi jedyna droga by się uchronić i swoje rodziny to zawierzenie się Matce Bożej szczególnie ,że nasza parafia jest pod Jej wezwaniem

Chcemy odkryć niesamowitą bliskość, miłość i czułość Jezusa i Maryi.

To doświadczenie potrafi przemienić całe życie!

Te rekolekcje mają nas prowadzić do bliskości z Maryją i całkowitego oddania się Jezusowi przez Jej ręce. (33-dniowe rekolekcje można rozpocząć w dowolnym terminie). ONLINE słuchając rekolekcji na poniższej stronie. Jednak zachęcamy aby rozpocząć od niedzieli 29 listopada 2020 aby wspólnie dokonać zawierzenia w każdą pierwszą sobotę miesiąca w naszym kościele parafialnym na Mszy św.

Duchowość całkowitego oddania się Matce Bożej to sprawdzona i pewna droga duchowa, która otrzymała pełne błogosławieństwo Kościoła. Droga oparta na Traktacie o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny  świętego Ludwika Marii Grignion de Montfort.